------------------------------------
Numery telefonów:
889 444 442

Nasze oddziały

Wrocław

ul. Komandorska 18
53-343
Wrocław
woj. Dolnoląskie
(mapa kml)

Krotoszyn

ul. Langiewicza 19
63-700
Krotoszyn
woj. Wielkopolskie
(mapa kml)

Bytom

ul. Dąbrowskiego 1
41-908
Bytom
woj. Śląskie
(mapa kml)

Szczecin

ul. Stefana Okrzei 2/1
71-272
Szczecin
woj. Zachodniopomorskie
(mapa kml)

Bydgoszcz

ul. Grudziadzka 33
85-130
Bydgoszcz
woj. Kujawsko-Pomorskie
(mapa kml)

Poznań

os. Władysława Jagiełły 16
60-694
Poznań
woj. Wielkopolskie
(mapa kml)

Łódź

ul.Łagiewnicka 25
91-833
Łódź
woj. Łódzkie
(mapa kml)

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu - Nasza Oferta

24Cars.pl tel 889 444 442

24Cars.pl, to mogąca się pochwalić bardzo bogatym doświadczeniem, doceniona przez wielu zadowolonych klientów wypożyczalnia samochodów. Wrocław jest miastem, w którym posiadamy siedzibę, jednak nasza oferta skierowana jest do klientów zlokalizowanych w dowolnych częściach Polski. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane Państwu samochody odznaczały się najwyższą jakością i sprawnością techniczną, gwarantującą maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Nasza wypożyczalnia aut oferuje wyłącznie samochody wyposażone w klimatyzację, poduszki powietrzne i ABS. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek utrudnień, takich jak np. kolizja, bądź awaria, niezależnie od tego, czy miejscem zdarzenia jest Wrocław, czy inne miejsce, natychmiast udostępniamy klientom auto zastępcze, a także dbamy o załatwienie wszystkich formalności.

Wypożyczalnia samochodów 24Cars.pl oferuje klientom zarówno wynajem długo-, jak i krótkoterminowy. Nasza oferta jest kompleksowa, dzięki czemu jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw zróżnicowanym potrzebom szerokiego grona klientów, tak biznesowych, jak i indywidualnych.

Być może odwiedziliście Państwo Wrocław i interesuje Was wypożyczalnia samochodów, która dostarczy Wasz pojazd na lotnisko, a także odbierze go w dniu Waszego odlotu – doskonale trafiliście! Chętnie podstawimy nasze auto nie tylko na lotnisko we Wrocławiu, ale także w dowolne inne, wskazane nam przez klienta miejsce w Polsce.

24Cars.pl – wypożyczalnia samochodów na miarę Twoich potrzeb.

Wrocław, ul. Komandorska 18