Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Czy długoterminowy wynajem samochodu to dobra alternatywa dla leasingu?

Czy długoterminowy wynajem samochodu to dobra alternatywa dla leasingu?

Długoterminowy wynajem samochodu to rozwiązanie z którego korzysta coraz większa grupa osób. Nic dziwnego – to opcja, która ma naprawdę sporo zalet i coraz częściej jest rozpatrywana jako lepsza alternatywa dla leasingu. Z czego dokładnie to wynika i dlaczego warto wziąć pod uwagę długoterminowy wynajem auta?

Elastycznie i wygodnie

Jedną z głównych zalet długoterminowego wynajmu samochodu jest to, że wypożyczalnie nie narzucają kierowcom limitu kilometrów i pozwalają naprawdę elastycznie dobrać model współpracy. Firmy takie jak nasza nie oferują również stałych opcji wynajmu, dzięki czemu to klient decyduje, jaki będzie okres korzystania z pojazdu.

Kierowcy nie czują się więc zobligowani do jazdy jednym modelem przez naprawdę długi czas, możliwy jest bowiem dobór pojazdu w zależności od swoich bieżących potrzeb. Przykładowo, na początku bardziej racjonalny może być wybór auta z napędem na cztery koła, zaś po roku wygodnego i mocnego sedana klasy premium. Na taką elastyczność najczęściej nie mogą liczyć osoby korzystające z leasingu.

Minimum formalności

Kolejną zaletą długoterminowego wynajmu samochodu jest to, że aby skorzystać z takiej usługi wymagane jest minimum formalności. To ważne również w przypadku przedsiębiorców, którzy by skorzystać z usługi wynajmu aut nie muszą dołączać wielu dokumentów, w tym szeregu zaświadczeń z ZUS oraz urzędu skarbowego. Dlatego też z tej opcji korzystają osoby, którym zależy na możliwości szybkiego użytkowania samochodu, bez zbędnych formalności wymaganych przy leasingu.

Bez wpłaty własnej

Kolejną przewagą wynajmu samochodu nad leasingiem jest to, że w przypadku tego pierwszego nie trzeba wnosić obowiązkowych opłat wstępnych. Oczywiście można się na to zdecydować, co w późniejszym okresie pozwoli obniżyć wysokość rat. Nie trzeba jednak tego robić i tym samym nie ma konieczności dysponowania dużą sumą pieniędzy na start.

Z roku na rok rośnie popularność długoterminowego wynajmu aut i jak widać są ku temu oczywiste przyczyny. Jeśli i Ty poszukujesz takiej opcji i chcesz mieć możliwość wyboru spośród samochodów różnych klas, sprawdź naszą ofertę.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars