Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Wynajem auta na przeprowadzkę – czy to dobry pomysł?

Wynajem auta na przeprowadzkę – czy to dobry pomysł?

Zmiana miejsca zamieszkania staje się coraz częstsza. Przeprowadzka może być niezbędna z powodu wynajęcia lokalu w nowym miejscu, z uwagi na zmianę pracy, poszukiwanie lepszych warunków albo uzyskanie oferty korzystniejszej cenowo, a także wówczas, gdy w grę wchodzi zakup własnego mieszkania. Wszystkie tego rodzaju okoliczności oznaczają jednak konieczność przewiezienia swojego dobytku. Na ogół budżet, jaki można na to przeznaczyć, jest na tyle ograniczony, że nie ma mowy o skorzystaniu z usług przedsiębiorstwa organizującego pakowanie, dostarczenie i wniesienie rzeczy. Wyjściem może się jednak okazać przygotowanie własnego transportu – najlepiej w tym celu zdecydować się na propozycję jednej z firm zajmujących się oferowaniem wynajmu aut. We Wrocławiu może to być 24 Cars z Wrocławia. Przekonajmy się, jakie auto można wynająć i co można w ten sposób zyskać.

Jakie auto sprawdzi się przy przeprowadzce najlepiej?

Rodzaj pojazdu, jaki warto wynająć na przeprowadzkę, zależy od tego, jak wiele rzeczy musimy przewieźć. Liczyć się będzie zarówno ich waga, jak i objętość. Gdy przedmiotów, które trzeba przetransportować, jest niezbyt dużo, a ich gabaryty okazują się niewielkie, najlepszym wyjściem będzie duże kombi albo inne auto z większym bagażnikiem. W przypadku, gdy w grę wchodzą także meble, zazwyczaj nie obejdzie się bez furgonetki.

Co można zyskać dzięki wynajęciu auta na przeprowadzkę?

Wynajmując samochód dostawczy z wypożyczalni poza opłatą i ceną paliwa, nie trzeba ponosić już żadnych wydatków. Przy pomocy przyjaciół lub rodziny można więc we własnym zakresie zapakować, umieścić w aucie, a następnie przenieść cały dobytek. Oznacza to sporą oszczędność, ponieważ dzięki temu nie trzeba płacić za pracę wykonywaną przez pracowników firmy przeprowadzkowej.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars