Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław

  Toyota Aygo Automat

  Cenisz sobie dynamiczność samochodu, jego odważny design oraz niezwykły komfort jazdy? Doskonałym wyborem dla Ciebie będzie Toyota Aygo z automatyczną skrzynią biegów! Auto rewelacyjnie sprawdzi się zarówno na miejskich drogach, jak i na dłuższej trasie. Zwinność i zwrotność oraz brak konieczności zmieniania biegów to podstawowe atuty Toyoty Aygo w automacie. Dodatkowe wrażenie robi jej niezwykle dynamiczny, nowoczesny wygląd, a integracja z Twoim telefonem zapewni dostęp do licznych udogodnień podczas jazdy.

  Wygoda i bezpieczeństwo z najwyższej półki

  Toyota Ago to niezwykle zwrotne auto, które dzięki swoim kompaktowym rozmiarom ułatwia parkowanie oraz pozwala na wygodne przemieszczanie się po krętych ulicach miast. Na dłuższej trasie niezwykle praktycznym udogodnieniem będzie automatyczna skrzynia biegów. Dzięki niej nie musisz pilnować częstej ich zmiany, a tym samym nie musisz cały czas trzymać nogi na sprzęgle. Takie rozwiązanie pozwala na większy relaks podczas jazdy, ponieważ samochód sam kontroluje pracę silnika. Toyota Aygo wyposażona jest także w systemy gwarantujące jeszcze większe bezpieczeństwo na drodze. Dzięki Lane Departure Alert otrzymasz wizualny i dźwiękowy komunikat w sytuacji, kiedy pojazd zacznie zmieniać pas bez sygnalizacji kierunkowskazem. Pre-Collision System działa podobnie, jednak załącza się w momencie konieczności poinformowania o wykryciu niebezpieczeństwa zderzenia.

  Technologia, która współgra z Twoim rytmem

  Możliwość integracji Twojego smartfona z samochodem otwiera dostęp do licznych udogodnień. Korzystając z Android Auto lub Apple Car Play możesz przesłać swoją muzykę z telefonu i pokonywać trasę w towarzystwie swoich ulubionych utworów. System multimedialny umożliwia też odbieranie połączeń podczas jazdy oraz używanie automatycznej nawigacji.

  Design, który przyciąga spojrzenia

  Dynamiczny styl auta podkreśla jego trójwymiarowy charakter oparty o szereg wspaniale zaprojektowanych elementów. Znaki rozpoznawcze auta, czyli x-grill oraz niespotykany kształt LED-owych świateł przednich do jazdy dziennej oraz tylnich – pozycyjnych sprawiają, że Toyota Aygo zawsze zwraca na siebie uwagę.

  Class: Kompakt
  Fuel: Petrol
  Gearbox: Automatic
  Max passengers: 4
  Doors: 5
  Minimal driver age: 21
  Price from: 60 PLN / day
  Deposit: 500 PLN
  Mileage: 300 km
  Additional information
  • Power Steering
  • Air Bags
  • A/C
  • Cruise Control
  • Electric Windows
  • Central Locking
  • ABS
   

  Month - Toyota Aygo Automat
  Month - Toyota Aygo Automat