Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

Blog

Wypożyczenie auta z automatyczną skrzynią biegów – czy jest się czego obawiać?
2 miesiące ago Blog

Wypożyczenie auta z automatyczną skrzynią biegów – czy jest się czego obawiać?

Poruszanie się samochodem jest bardziej komfortowe niż korzystania z transportu zbiorowego i pozwala na uzyskanie większej niezależności. Prowadzenie auta będzie też znacznie tańsze niż wzywanie taksówek, a nawet popularnych przewozów osób z aplikacji. W sytuacji, gdy z różnych powodów nie można dysponować własnym wozem, najlepszym rozwiązaniem okaże się skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodów osobowych. We Wrocławiu usługi tego rodzaju świadczy firma Cars 24. Wśród udostępnianych pojazdów znajdują się również wozy wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. (więcej…)

Tani wynajem samochodu  – jak zminimalizować potencjalne koszty?
3 miesiące ago Blog

Tani wynajem samochodu – jak zminimalizować potencjalne koszty?

Korzystanie z samochodu to najlepszy sposób na uzyskanie pełnej mobilności i uniezależnienie się od mało komfortowych środków komunikacji zbiorowej, drogich taksówek lub aut zamawianych przez aplikację. W sytuacji, gdy nie ma się możliwości użytkowania własnego pojazdu, rozwiązaniem może być wypożyczenie auta. Barierą często jest jednak związany z tym koszt. Wydatki można obniżyć, wybierając firmę oferującą konkurencyjną cenę i dogodne warunki. Dobrym przykładem jest tu Cars 24 proponująca tani wynajem samochodów we Wrocławiu. Co ważne, stosując proste triki, da się zapłacić jeszcze mniej. Przekonajmy się, jak będzie to wyglądało w praktyce. (więcej…)

Co robić, gdy wypożyczany samochód dozna awarii?
4 miesiące ago Blog

Co robić, gdy wypożyczany samochód dozna awarii?

Korzystanie z auta ułatwia codzienne funkcjonowanie, gwarantując przy tym wysoki poziom komfortu i oszczędność czasu. Dysponowanie wozem pozwala na załatwianie spraw zawodowych, udanie się na weekendowy wypad, wakacyjny wypoczynek lub przewiezienie większej ilości bagażu. Co ważne, w sytuacji, gdy posiadane auto ulegnie awarii lub zostanie unieruchomione z powodu napraw po kolizji, łatwo zachować wysoką mobilność, decydując się na usługi wypożyczalni samochodów. We Wrocławiu znakomitą ofertę przedstawia Cars 24, proponując korzystne ceny i szeroką gamę pojazdów. Wiele osób zastanawia się jednak, co się stanie, gdy w wynajętym wozie pojawi się usterka. Przyjrzyjmy się temu bliżej. (więcej…)

Czym powinna wyróżniać się dobra wypożyczalnia aut?
4 miesiące ago Blog

Czym powinna wyróżniać się dobra wypożyczalnia aut?

Możliwość skorzystania z auta jest nieoceniona, ponieważ zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu przy przemieszczaniu się z miejsca na miejsce, ale również gwarantuje niezależność od funkcjonowania komunikacji zbiorowej czy firm zajmujących się przewozem osób. Jeżeli własne auto nie jest dostępne, alternatywą okaże się dobra wypożyczalnia. Decydując się na wynajem samochodów we Wrocławiu, najlepiej skorzystać z usług 24 Cars, mającej szeroki wybór pojazdów różnych klas od klasycznych kompaktów i sedanów po wozy kombi, vany oraz SUV-y, a także coupe czy kabriolety i roadstery. Przekonajmy się, czym warto kierować się przy wyborze firmy udostępniającej auta. (więcej…)

Czy seniorzy mogą wypożyczać auta?
5 miesięcy ago Blog

Czy seniorzy mogą wypożyczać auta?

Wynajęcie samochodu będzie najlepszą metodą na zagwarantowanie sobie swobody poruszania się w sytuacji, gdy nie możemy skorzystać z własnego auta. Takie rozwiązanie jest wybierane, gdy posiadany wóz uległ awarii. Sprawdza się także, kiedy udajemy się do innego miasta, korzystając z samolotu lub kolei, a także, jeżeli charakterystyka własnego pojazdu nie odpowiada aktualnym potrzebom. Formalności towarzyszące podpisywaniu umowy są zwykle minimalne, a ceny korzystne, o ile zdecydujemy się na dobrą wypożyczalnię samochodów osobowych. We Wrocławiu firmą proponującą dogodne warunki i przystępne ceny jest 24 Cars. Należy jednak pamiętać, że przy wynajmie istnieją pewne ograniczenia. Przekonajmy się, czy osoby starsze mogą skorzystać z usług wypożyczalni. (więcej…)

Podział wypożyczalni samochodów ze względu na zasięg działalności
6 miesięcy ago Blog

Podział wypożyczalni samochodów ze względu na zasięg działalności

Rynek wypożyczalni samochodów jest bardzo zróżnicowany i funkcjonują na nim firmy o różnym profilu, jeżeli chodzi o rodzaj udostępnianych pojazdów oraz zasięg działania. Wiąże się to zarówno z proponowanymi warunkami, jak i dostępnością konkretnych wozów czy lokalizacją poszczególnych punktów. Największą elastycznością i zrozumieniem dla potrzeb klientów wykazują się zwykle podmioty wyspecjalizowanie w obsłudze rynku lokalnego, obejmującego okolice jednego z dużych miast. Znakomitym przykładem takiego biznesu jest oferująca tani wynajem aut we Wrocławiu wypożyczalnia 24 Cars. Przekonajmy się, z jakimi rodzajami wypożyczalni możemy mieć do czynienia i sprawdźmy ich zalety. (więcej…)

Wynajmowane auta polecane na weekendowe wypady
7 miesięcy ago Blog

Wynajmowane auta polecane na weekendowe wypady

Spędzanie wolnego czasu w atrakcyjnych miejscach jest nie tylko sposobem na udany urlop, ale także może stać się idealnym pomysłem na złapanie oddechu przez cały rok. Popularnością cieszą się wypady weekendowe, podczas których można wypocząć, wziąć udział w rozmaitych wydarzeniach kulturalnych czy zwiedzić interesujące zabytki lub obszary cenne z uwagi na przyrodę, historię albo folklor. Jedynym problemem może okazać się dotarcie do wybranej lokalizacji, a także przemieszczanie się już po przybyciu oraz transport bagażu. Najlepszym rozwiązaniem okaże się w takim przypadku skorzystanie z oferty firmy proponującej tani wynajem samochodów. We Wrocławiu będzie to wypożyczalnia 24 Cars. Przekonajmy się jakie rodzaje aut okażą się najbardziej przydatne. (więcej…)

Pierwsza wizyta w wypożyczalni samochodów. Co warto wiedzieć?
8 miesięcy ago Blog

Pierwsza wizyta w wypożyczalni samochodów. Co warto wiedzieć?

Poruszanie się autem jest bardzo wygodne, zwłaszcza gdy trzeba przemieszczać się na większe dystanse lub docierać do miejsc odległych od siebie w krótkim czasie. Dla osób, które nie mają możliwości, żeby skorzystać z własnego pojazdu znakomitą alternatywą będzie tani wynajem samochodów. We Wrocławiu usługi tego rodzaju świadczy firma 24 Cars. Przekonajmy się, co należy wiedzieć, zanim przyjdzie się do wypożyczalni. (więcej…)

Kiedy wypożyczalnia może odmówić wynajmu samochodu?
9 miesięcy ago Blog

Kiedy wypożyczalnia może odmówić wynajmu samochodu?

Skorzystanie z usługi wynajmu samochodów jest najlepszym sposobem na uzyskanie pełnej mobilności w sytuacji, kiedy nie możemy posługiwać się własnym autem. Takie rozwiązanie sprawdzi się wówczas, gdy nasz pojazd uległ awarii czy z innego powodu został oddany do serwisu, jego parametry nie odpowiadają naszym aktualnym potrzebom transportowym lub planujemy poruszanie się po mieście, do którego przybędziemy pociągiem albo samolotem. Formalności związane z przekazywaniem wozu są zwykle ograniczone, a pobierane opłaty nie będą wygórowane, jeżeli zdecydujemy się na wybór dobrej wypożyczalni samochodów osobowych. We Wrocławiu firmą oferującą bardzo atrakcyjne warunki udostępniania wozów i profesjonalną obsługę jest 24 Cars. Warto jednak pamiętać, że niektóre osoby nie będą mogły samodzielnie wynająć pojazdu. Przekonajmy się, kogo to dotyczy i jakie są powody takich decyzji. (więcej…)

Czy samochód z wypożyczalni można udostępniać innej osobie?
10 miesięcy ago Blog

Czy samochód z wypożyczalni można udostępniać innej osobie?

Samochód z wypożyczalni to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sobie zapewnić pełną mobilność, a nie mogą skorzystać z własnego pojazdu. Wynajem auta będzie świetnym wyjściem, gdy trzeba wyjechać na urlop, poruszać się podczas naprawy swego samochodu lub wybrać się na służbowy wyjazd. Oferta firm udostępniających auta jest bardzo szeroka, trzeba jednak pamiętać o kilku istotnych regułach, w tym dotyczących tego, kto może kierować. (więcej…)

Wynajem auta na przeprowadzkę – czy to dobry pomysł?
11 miesięcy ago Blog

Wynajem auta na przeprowadzkę – czy to dobry pomysł?

Zmiana miejsca zamieszkania staje się coraz częstsza. Przeprowadzka może być niezbędna z powodu wynajęcia lokalu w nowym miejscu, z uwagi na zmianę pracy, poszukiwanie lepszych warunków albo uzyskanie oferty korzystniejszej cenowo, a także wówczas, gdy w grę wchodzi zakup własnego mieszkania. Wszystkie tego rodzaju okoliczności oznaczają jednak konieczność przewiezienia swojego dobytku. Na ogół budżet, jaki można na to przeznaczyć, jest na tyle ograniczony, że nie ma mowy o skorzystaniu z usług przedsiębiorstwa organizującego pakowanie, dostarczenie i wniesienie rzeczy. Wyjściem może się jednak okazać przygotowanie własnego transportu – najlepiej w tym celu zdecydować się na propozycję jednej z firm zajmujących się oferowaniem wynajmu aut. We Wrocławiu może to być 24 Cars z Wrocławia. Przekonajmy się, jakie auto można wynająć i co można w ten sposób zyskać. (więcej…)

Co robić, gdy wypożyczony samochód został skradziony?
1 rok ago Blog

Co robić, gdy wypożyczony samochód został skradziony?

Korzystanie z auta to najwygodniejszy, a zarazem najbardziej komfortowy sposób przemieszczania się. W sytuacji, gdy nie ma możliwości użycia posiadanego przez siebie pojazdu, najlepszą opcją pozostają usługi dobrej wypożyczalni samochodów osobowych. We Wrocławiu usługi tego rodzaju oferuje firma 24 Cars, udostępniająca pojazdy różnych klas od popularnych kompaktów przez suvy czy auta sportowe, a także dostawcze. Wybierając samochód z wypożyczalni, warto jednak wiedzieć, jak należy się zachować, gdy zostanie on skradziony. Przyjrzyjmy się temu bliżej. (więcej…)

Czy samochód wypożyczony w jednym miejscu, można oddać w innym?
1 rok ago Blog

Czy samochód wypożyczony w jednym miejscu, można oddać w innym?

Wypożyczanie samochodów staje się coraz bardziej popularne, ponieważ jest niezwykle wygodne i bardzo przydatne w różnych życiowych sytuacjach. Niektórym osobom samochód nie jest potrzebny na co dzień, więc wypożyczają go tylko w wyjątkowych sytuacjach, inne korzystają z niego tylko na wyjazdach. W jeszcze innych sytuacjach bardzo przydatne jest wypożyczenie auta w jednym miejscu i oddanie go w innym. Czy jest to w ogóle możliwe? (więcej…)

Wypadek samochodem z wypożyczalni – zasady postępowania
1 rok ago Blog

Wypadek samochodem z wypożyczalni – zasady postępowania

Wypadek lub kolizja może spotkać każdego kierowcę. Nawet ci, którzy jeżdżą wyjątkowo ostrożnie, narażeni są na skutki niewłaściwych zachowań innych kierowców. Każde takie zdarzenie na drodze to stres, a jeśli prowadzisz nieswoje auto, stres jest podwójny. Warto więc przygotować się do podróży jak najlepiej. Zanim wypożyczysz samochód z wypożyczalni, poznaj zasady postępowania w razie wypadku. (więcej…)

O co należy zadbać przed oddaniem samochodu do wypożyczalni?
1 rok ago Blog

O co należy zadbać przed oddaniem samochodu do wypożyczalni?

Wypożyczenie samochodu jest zazwyczaj dość proste. Najczęściej wystarczy dowód osobisty i prawo jazdy, wpłacenie kaucji i podpisanie umowy. Warto jednak dobrze przyjrzeć się umowie podpisywanej z wypożyczalnią. Ogólne zasady warunków zwrotu samochodu do wypożyczalni znajdziesz w poniższym wpisie. (więcej…)

O czym należy pamiętać, wynajmując samochód zimą?
1 rok ago Blog

O czym należy pamiętać, wynajmując samochód zimą?

Jazda samochodem po oblodzonych, zasypanych śniegiem drogach to wyzwanie nawet dla doświadczonego kierowcy. Tym trudniej jest, gdy musisz nagle prowadzić nieswoje auto, a takie sytuacje zdarzają się czasem. Przeczytaj nasz krótki poradnik, w którym damy ci kilka podstawowych porad, na co zwracać uwagę, jeśli potrzebujesz wynająć samochód w okresie zimowym. (więcej…)

Które samochody z wypożyczalni najlepiej sprawdzają się w warunkach miejskich?
1 rok ago Blog

Które samochody z wypożyczalni najlepiej sprawdzają się w warunkach miejskich?

Wypożyczenie samochodu do jazdy po mieście przydaje się w wielu sytuacjach zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Pozwala ominąć problemy związane z komunikacją miejską, na przykład dojechać w słabo dostępne rejony. Wybierając model samochodu, zwracaj uwagę nie tylko na możliwości techniczne auta, ale także swoje przyzwyczajenia. W poniższym artykule podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze samochodu. (więcej…)

Jakie auto wynająć na długi weekend, na wycieczkę za miasto?
1 rok ago Blog

Jakie auto wynająć na długi weekend, na wycieczkę za miasto?

Wynajem auta na wycieczkę to z pewnością lepsza opcja niż poleganie na komunikacji publicznej, szczególnie jeśli wybierasz się w nieznane regiony z małymi dziećmi. Nawet jeśli jesteś posiadaczem auta, na wypad za miasto możesz wypożyczyć samochód, który będzie lepiej przystosowany do takiego wyjazdu. Czym się kierować przy wyborze auta? (więcej…)

5 sytuacji, w których wynajem auta jest lepszy niż kupno lub leasing 
2 lata ago Blog

5 sytuacji, w których wynajem auta jest lepszy niż kupno lub leasing 

Powszechnie uważa się, że leasing samochodu jest dobrą alternatywą dla zakupu nowego auta. Istnieją jednak okoliczności, kiedy najlepszym wyjściem jest wynajem długoterminowy. Trend wynajmu samochodów zdobywa coraz więcej amatorów, również w Polsce. (więcej…)

Co lepiej wynająć – auto z manualną skrzynią biegów czy automat?
2 lata ago Blog

Co lepiej wynająć – auto z manualną skrzynią biegów czy automat?

Popularność automatycznych skrzyń biegów rośnie, jednak większość polskich kierowców nadal wybiera tradycyjne rozwiązanie w postaci manualnej skrzyni biegów. Decydując się na jedno z tych dwóch rozwiązań, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, niekoniecznie tylko swoje przyzwyczajenie. Przeczytaj poniższy wpis. (więcej…)

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie auta, kiedy planuje się jazdę z dzieckiem?
2 lata ago Blog

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie auta, kiedy planuje się jazdę z dzieckiem?

Wypożyczenie wygodnego samochodu to podstawa, która zagwarantuje ci komfortowe przemieszczanie się we wszystkie, także trudno dostępne miejsca. Jeśli podróżujesz z małym dzieckiem, musisz pamiętać o kilku kwestiach. (więcej…)

Wypożyczenie jako świetny pomysł na przetestowanie możliwości auta
2 lata ago Blog

Wypożyczenie jako świetny pomysł na przetestowanie możliwości auta

Zakup samochodu to odpowiedzialna decyzja, której nie powinniśmy podejmować pod wpływem impulsu. Spory wydatek bądź perspektywa spłacania przez wiele lat rat kredytu lub leasingu powinny nas skłonić do podejmowania dobrych decyzji zakupowych. Wyjaśniamy, dlaczego warto wypożyczyć model samochodu, który zamierzamy kupić i przez dłuższy czas testować jego możliwości. (więcej…)

Wypożyczanie auta na godziny czy kilometry – która forma rozliczenia jest korzystniejsza?
2 lata ago Blog

Wypożyczanie auta na godziny czy kilometry – która forma rozliczenia jest korzystniejsza?

Wynajem samochodu to ostatnio coraz bardziej popularne i praktyczne rozwiązanie. Korzysta z niego wiele osób, które chwilowo nie mogą poruszać się własnym pojazdem lub w ogóle takiego nie posiadają. Często również osoby przylatujące do kraju na kilka dni korzystają z wypożyczalni samochodów. Wiele takich firm oferuje różne formy rozliczenia – na przykład na godziny, dni bądź limit kilometrów. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze dla Ciebie? Sprawdź. (więcej…)

Czy wypożyczanym samochodem można przewozić zwierzęta?
2 lata ago Blog

Czy wypożyczanym samochodem można przewozić zwierzęta?

Obecnie usługa wynajmowania samochodów jest już całkowicie powszechna i korzysta z niej coraz więcej osób oraz firm. W końcu gwarantuje ona swego rodzaju spokój i pozwala minimalizować koszty związane, chociażby z naprawami pojazdów i jego eksploatacją. Jednak sporo osób, szczególnie prywatnych, może zastanawiać się nad tym, czy samochodem wynajętym z wypożyczalni można przewozić zwierzęta. Warto więc dokładniej wyjaśnić tę sprawę i właśnie tym tematem postanowiliśmy się dzisiaj zająć! (więcej…)

Wynajem samochodu do ślubu. Na jaki model się zdecydować?
2 lata ago Blog

Wynajem samochodu do ślubu. Na jaki model się zdecydować?

Wybór samochodu do ślubu to jeden z elementów przedślubnych przygotowań. Nie można go pominąć, bo tak ważne wydarzenie w życiu wymaga dopracowania każdego szczegółu i odpowiedniej oprawy. Na jaki samochód się zdecydować? Wiele zależy od indywidualnego gustu narzeczonych oraz możliwości finansowych. Podpowiadamy, jak wybrać samochód do ślubu, który podkreśli wyjątkowość chwili i będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb. (więcej…)

Tankowanie samochodu z wypożyczalni. Co musisz wiedzieć?
2 lata ago Blog

Tankowanie samochodu z wypożyczalni. Co musisz wiedzieć?

Wypożyczanie samochodu staje cię coraz atrakcyjniejszą opcją, zwłaszcza dla ludzi mieszkających w dużych miastach. Na co dzień poruszają się oni tramwajami i autobusami, bo tak po prostu jest wygodniej. Nie trzeba się martwić o miejsce parkingowe czy o stanie w korkach (w przypadku jazdy tramwajem). Natomiast kiedy zachodzi konieczność, aby pojechać gdzieś dalej, trzeba już sięgnąć po inne rozwiązanie. Całkiem niezłym wyjściem jest w takiej sytuacji skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Dzięki niej dany pojazd może nam zostać udostępniony dokładnie na tak długo, jak będziemy tego potrzebowali. (więcej…)

Czy długoterminowy wynajem samochodu to dobra alternatywa dla leasingu?
2 lata ago Blog

Czy długoterminowy wynajem samochodu to dobra alternatywa dla leasingu?

Długoterminowy wynajem samochodu to rozwiązanie z którego korzysta coraz większa grupa osób. Nic dziwnego – to opcja, która ma naprawdę sporo zalet i coraz częściej jest rozpatrywana jako lepsza alternatywa dla leasingu. Z czego dokładnie to wynika i dlaczego warto wziąć pod uwagę długoterminowy wynajem auta? (więcej…)

Czy wynajętym samochodem można wyjechać za granicę?
3 lata ago Blog

Czy wynajętym samochodem można wyjechać za granicę?

Wynajem samochodów staje się w naszym kraju coraz bardziej popularny. Mowa zarówno o wynajmie długoterminowym, jak i tym okazyjnym, czyli wynajmie na kilka dni. Nie ma się temu co dziwić, ponieważ koszty utrzymania własnego samochodu nie są wcale małe, a do tego z roku na rok jeszcze się powiększają. Jednak sporo osób myślących o wynajmie samochodu zastanawia się, jak wygląda sprawa z wyjazdem wynajętym samochodem za granicę. Czy jest to w ogóle możliwe, a jeśli tak, to z jakimi formalnościami lub innymi rzeczami się wiąże? Dziś postaramy się przybliżyć ten temat i odpowiedzieć na tytułowe pytanie. (więcej…)

Uważna lektura to podstawa. Na co zwrócić uwagę, przeglądając regulaminy wypożyczenia samochodów?
3 lata ago Blog

Uważna lektura to podstawa. Na co zwrócić uwagę, przeglądając regulaminy wypożyczenia samochodów?

Jednym z najważniejszych punktów w przypadku regulaminu wypożyczania samochodu są niewątpliwie zapisy dotyczące obowiązków najemcy. (więcej…)

Copyright © 2021 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars