Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

blog

Działalność firmowa a wynajem auta. Ile możesz zyskać, współpracując z wypożyczalnią samochodów?
4 tygodnie ago blog

Działalność firmowa a wynajem auta. Ile możesz zyskać, współpracując z wypożyczalnią samochodów?

Długoterminowy wynajem samochodu to usługa, na którą decyduje się coraz większa liczba osób, również tych, które prowadzą działalność firmową. Jakie są główne atuty tej metody oraz dlaczego warto z niej skorzystać? (więcej…)

Fakty i mity dotyczące wypożyczalni samochodów
8 miesięcy ago blog

Fakty i mity dotyczące wypożyczalni samochodów

Korzystanie z oferty wypożyczalni samochodów nie jest jeszcze w Polsce tak popularne, jak w innych krajach europejskich. Choć liczba wypożyczanych samochodów stale rośnie, to część potencjalnych klientów obawia się ukrytych kosztów i różnych „pułapek”, które wypożyczalnie „zastawiają na swoich klientów”. Przyjrzyjmy się bliżej temu, jak wygląda korzystanie z usług wypożyczalni samochodów, i zobaczmy, jakie są najczęstsze obawy klientów. (więcej…)

Samochód z lotniska lub dworca? Tylko wypożyczony!
10 miesięcy ago blog

Samochód z lotniska lub dworca? Tylko wypożyczony!

Potrzebujesz szybkiego, pewnego i bezpiecznego dojazdu na lotnisko lub dworzec we Wrocławiu? Skorzystaj z możliwości wypożyczenia samochodu. To najlepszy sposób, aby bez żadnych problemów dotrzeć na wyznaczone miejsce na czas. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, dlaczego wynajęcie samochodu to znacznie lepsze rozwiązanie niż korzystanie z własnego środka pojazdu, komunikacji miejskiej lub taksówki. (więcej…)

Moda na wypożyczanie samochodów. Skąd się wzięła?
12 miesięcy ago blog

Moda na wypożyczanie samochodów. Skąd się wzięła?

Coraz więcej osób docenia wygodę i ułatwienie, które niesie ze sobą wynajęcie samochodu. W przypadku podróży lub awarii własnego auta dzięki wypożyczalniom odzyskujemy niezależność. Czy zastanawialiśmy się, skąd dotarł do nas zwyczaj wypożyczania samochodów? (więcej…)

Jakie samochody można znaleźć w wypożyczalni aut?
1 rok ago blog

Jakie samochody można znaleźć w wypożyczalni aut?

Podróż służbowa, rodzinne wakacje, czy wyjazd w większej grupie – w dobrej wypożyczalni samochodów, znajdziemy pojazd odpowiedni do każdej potrzeby. Co ważne, flota jest na tyle urozmaicona, że nie trzeba rezygnować z przyzwyczajeń i upodobań. W wypożyczalni aut łatwo można wybrać samochód, którego prowadzenie będzie czystym komfortem. (więcej…)

Ile kosztuje wypożyczenie auta? Ceny wynajmu i dodatków
1 rok ago blog

Ile kosztuje wypożyczenie auta? Ceny wynajmu i dodatków

Wprawdzie duża część Polaków ma własne auta, ale mimo to w wielu przypadkach bardzo przydatne okazuje się skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na przykład wtedy, gdy do innego miasta lecimy samolotem czy jedziemy pociągiem, ale na miejscu potrzebujemy szybkiego środka transportu, którym bez problemu dojedziemy we wszystkie pobliskie miejsca. Jest to również nieoceniona pomoc zawsze wtedy, gdy nasze auto się zepsuje czy po prostu go nie posiadamy, bo tylko co jakiś czas potrzebujemy się nim przemieszczać. Warto więc wiedzieć, ile za takie wypożyczenie zapłacimy w zależności od tego, jak długo ma trwać i jakie są możliwe dodatki. (więcej…)

Jakie kryteria formalne trzeba spełnić, aby wynająć samochód?
2 lata ago blog

Jakie kryteria formalne trzeba spełnić, aby wynająć samochód?

Wypożyczenie auta jest bardzo dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach, na przykład gdy wybieramy się na wakacje czy odbywamy podróż służbową i nie chcemy być zależni od lokalnej komunikacji albo wiemy, że będzie ona dla nas niewystarczająca. Zanim jednak zdecydujemy się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów, warto dowiedzieć się, jakie związane są z tym warunki i jakie kryteria formalne powinniśmy spełnić. (więcej…)

Wakacyjna wyprawa samochodem – porady
2 lata ago blog

Wakacyjna wyprawa samochodem – porady

Jazda na wakacje własnym autem jest stosunkowo mało popularnym pomysłem, jednak coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Jest to w końcu z jednej strony niezwykle wygodna opcja, ponieważ w ciągu trwania całego naszego urlopu mamy auto w zasię gu ręki i w każdej chwili możemy wybrać się chociażby na wycieczkę gdzieś dalej. Z drugiej natomiast strony, jest to również odpowiedzialność, która to wiąże się z odpowiednim przygotowaniem auta do tak długiej podróży oraz jego eksploatacją w czasie wakacji. (więcej…)

Jak działa wypożyczalnia samochodów?
2 lata ago blog

Jak działa wypożyczalnia samochodów?

Wypożyczalnie samochodów to miejsca, które znajdziemy nie tylko na terenie całej Polski, ale też zagranicznych krajów – nawet tych najbardziej egzotycznych. Jest to bowiem bardzo prominentny biznes, ponieważ nie da się ukryć, że chętnych na wypożyczanie aut, szczególnie w dalekich miastach, jest coraz więcej. W niektóre zakątki prościej jest dotrzeć właśnie samochodem, a niekoniecznie komunikacją miejską, co sprawia, że auta wypożyczane są coraz częściej. (więcej…)

Jak wybrać idealny samochód na wynajem?
2 lata ago blog

Jak wybrać idealny samochód na wynajem?

Samochody na wynajem to usługa, która może być interesująca nie tylko dla osób przebywających w danym miejscu tymczasowo, ale też dla samych mieszkańców danego miasta. Ci nie zawsze chcą angażować się w zakup i utrzymanie auta, ponieważ w rachunku rocznym mogą to być czasem dość wysokie sumy. Paliwo, ale w szczególności naprawy – te mniejsze i większe – potrafią w skuteczny sposób uszczuplić zawartość portfela. Stąd też moda na wynajem samochodów na konkretne okazje i specjalne dni, ponieważ dla osób preferujących transport publiczny jest to o wiele łatwiejsze i bardziej opłacalne rozwiązanie. (więcej…)

Kupno nowych opon – kiedy i na co zwracać uwagę?
2 lata ago blog

Kupno nowych opon – kiedy i na co zwracać uwagę?

Opony to ten element samochodu, który z daną porą roku trzeba wymieniać. Latem, wiosną i jesienią jeździmy głównie na oponach letnich, natomiast kiedy tylko pojawiają się przymrozki, śnieg, a asfalt pokrywa się lodem, zmieniamy je na zimowe. Dzieje się tak, ponieważ konkretne opony przeznaczone są do jazdy po nawierzchni posiadającej dane cechy, którymi odznaczają się pory roku. Zimą, kiedy na drogach często bywa ślisko, musimy zainwestować w opony zimowe, które minimalizują ryzyko wpadnięcia w poślizg na śniegu czy lodzie. Latem i w cieplejszych miesiącach nie potrzebna jest jednak dodatkowa ochrona i pomoc ze strony opon, dlatego też zmieniamy je na lżejsze – letnie. (więcej…)

Jak zadbać o porządek wewnątrz samochodu
2 lata ago blog

Jak zadbać o porządek wewnątrz samochodu

Zachowanie ładu i porządku wewnątrz samochodu to już nie tylko domena kobiet, ale również mężczyzn. Każdy chce podróżować w przyjemnej i komfortowej atmosferze, której nie burzy nieprzyjemny zapach, kurz, czy inne śmieci. Chęć utrzymania auta w czystości spowodowała, że na rynku pojawia się coraz więcej środków czystości dedykowanych wnętrzom samochodów. Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie taki, który spełni wszystkie potrzeby i wymagania związane ze sprzątaniem. (więcej…)