Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

Wypożyczalnia aut na lotnisko we Wrocławiu

Niezależnie czy spieszysz się na lot, czy właśnie przyleciałeś do Wrocławia i poszukujesz komfortowego środka transportu, nasza wypożyczalnia aut jest do Twojej dyspozycji. Naszym celem jest zapewnić klientom możliwie najbardziej sprawną obsługę i najwyższej jakości pojazdy podstawiane wprost na lotnisko Wrocław. Wśród rozbudowanej floty pojazdów każdy klient z pewnością znajdzie samochód idealnie dopasowany do jego osobistych preferencji oraz potrzeb.

Oferujemy auta takich marek jak Mercedes, Audi, VW, Skoda, Opel, KIA czy Hyundai. Mamy zarówno pojazdy z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów tak więc nie będziesz musiał zmieniać swoich przyzwyczajeń. Wszystkie posiadają aktualne badania techniczne, ubezpieczenie oraz rozliczne udogodnienia w postaci centralnego zamka, ABS, poduszek powietrznych, klimatyzacji oraz elektrycznych szyb. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość wynajęcia samochodu z tempomatem, wspomaganiem kierownicy lub systemem audio, który będzie doskonałym towarzyszem podróży. Istnieje również możliwość wyposażenia pojazdu w atestowany fotelik dla dziecka.

Jeśli więc cenisz sobie niezależność, komfortowe warunki podróży i wszędzie chcesz być na czas to wynajem auta na lotnisko, lub z lotniska jest najlepszym z możliwych pomysłów. Komunikacja miejska często zawodzi, a nasza wypożyczalnia aut Wrocław lotnisko jest do Twojej dyspozycji niezawodnie przez całą dobę 365 dni w roku. Skorzystaj z jej usług już dziś i ciesz się wygodą, jaką zapewniają nasze auta.