Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
 • angielski

Wypożyczalnia aut – lotnisko Wrocław

W ramach wypożyczalni aut na lotnisku we Wrocławiu oferujemy dostęp do pojazdów renomowanych marek w dogodnych cenach. Mamy do dyspozycji samochody osobowe z manualną lub automatyczną skrzynią biegów dla jeszcze lepszego komfortu. Spieszysz się na lot startujący z wrocławskiego lotniska? A może właśnie przyleciałeś do stolicy Dolnego Śląska i poszukujesz komfortowego środka transportu? Niezależnie od sytuacji – nasza Wypożyczalnia aut 24 Cars jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wcześniejszego ustalenia szczegółów, dzięki czemu znacząco usprawnimy realizację zlecenia wypożyczenia auta z lotniska.

Wynajem samochodów przy terminalu lotniska

Jeśli szukasz komfortowego środka transportu bezpośrednio spod drzwi terminala wrocławskiego lotniska, to zapraszamy! Dzięki nam nie tylko lepiej zorganizujesz swoją podróż, ale także poczujesz się spokojnie i bezpiecznie. Zapewniamy wynajem aut na lotnisku im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu tylko z wykorzystaniem sprawnej floty pojazdów, której stan pozwala na komfortowe podróżowanie zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Nasza wypożyczalnia aut 24 Cars jest do Twojej dyspozycji. Nadrzędnym celem prowadzonej przez nas działalności jest zapewnienie Ci najwyższej jakości pojazdów oraz sprawnej obsługi Klienta.

Komfort i bezpieczeństwo podróżowania

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, gwarantujesz sobie komfortowe pokonanie każdej odległości! Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów takich marek, jak: Mercedes, Audi, VW, Skoda, Opel, KIA czy Hyundai, dzięki czemu każdy Klient jest w stanie znaleźć idealnie spełniający jego indywidualne oczekiwania samochód.

Wszystkie z oferowanych przez nas samochodów na wynajem przy lotnisku mają aktualne badania techniczne, ubezpieczenie oraz liczne udogodnienia w postaci:

 • centralnego zamka;
 • ABS;
 • poduszek powietrznych;
 • klimatyzacji;
 • elektrycznych szyb.

Bardziej wymagający Klienci mają możliwość wynajęcia auta wyposażonego w tempomat oraz nowoczesny system audio, który będzie doskonałym towarzyszem tych bliskich oraz nieco dalszych podróży. Istnieje również możliwość doposażenia pojazdu w atestowany fotelik dla dziecka.

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni aut na lotnisku?

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w województwie dolnośląskim z dumą oferuje auta różnych klas na bardzo korzystnych i konkurencyjnych warunkach. Wypożycz nasze auto i skieruj się prosto do miejsca docelowego – bez problemów i bez opóźnień. Jako wypożyczalnia aut na lotnisko we Wrocławiu gwarantuje przejrzyste umowy, najwyższy poziom obsługi Klientów i możliwość korzystania z pojazdów sprawdzonych marek o określonej pozycji na rynku.

Największe zalety korzystania z oferty naszej wypożyczalni aut na lotnisku we Wrocławiu to:

 • dostęp do nowoczesnych aut – regularnie wymieniamy flotę naszych pojazdów, dlatego w aktualnym asortymencie znajdziesz m.in. samochody z obecnego rocznika,
 • szeroki wybór modeli samochodów i różnych typów nadwozi,
 • możliwość dostarczenia pojazdu w dowolne miejsce – dowozimy wynajęte auta prosto pod terminal, dzięki czemu od razu po wyjściu z lotniska możesz kontynuować podróż,
 • odbiór w dowolnym miejscu – nasza wypożyczalnia aut na lotnisku we Wrocławiu może również odebrać samochód z dowolnej lokalizacji, ustalonej z klientem,
 • brak dodatkowych kosztów – klient płaci wyłącznie za wynajem samochodu oraz paliwo. Po naszej stronie leżą koszty przeglądów i ewentualnych napraw (z wyjątkiem szkód spowodowanych przez klienta, które nie zostały objęte ubezpieczeniem),
 • elastyczność najmu – nasze samochody można wynająć zarówno na kilka dni, jak i kilkanaście miesięcy, w zależności od własnych potrzeb.

Nasi klienci mogą również wykupić dodatkowe ubezpieczenie, które pozwala na pokrycie ewentualnych szkód powstałych podczas użytkowania pojazdu. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy dana osoba planuje podróżować po nieznanym mieście i parkować w ciasnych przestrzeniach. Samochód wynajęty na lotnisku we Wrocławiu można zwrócić w dowolnym miejscu wybranym przez klienta – także w zupełnie innym mieście na terenie Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni aut na lotnisku we Wrocławiu.


Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars