Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

Wypożyczalnia samochodów przy dworcu PKP we Wrocławiu

Nawet jeśli planujesz przyjazd do stolicy dolnego śląska, korzystając z połączenia kolejowego, nie musisz być skazany na poruszanie się komunikacją miejską. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, których grafik pobytu w naszym mieście jest napięty, a jednocześnie chcą wszędzie być na czas. Wypożyczalnia samochodów 24 Cars podstawi dla Ciebie wybrany pojazd pod Dworzec PKP we Wrocławiu, abyś mógł kontynuować swoją podróż w komfortowych warunkach na własnych zasadach.

Flotę naszych pojazdów tworzą nowoczesne i bezpieczne marki, które regularnie przechodzą wszystkie wymagane przeglądy. Dla wygody klientów oferujemy również samochody z automatyczną skrzynią biegów. Na wyposażeniu wszystkich aut są komfortowe fotele, sprawna klimatyzacja, elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek, poduszki powietrzne oraz system ABS. Dodatkowo możesz zdecydować się na samochód ze wspomaganiem kierownicy, tempomatem, GPS czy systemem audio, który umili Ci poruszanie się po mieście i okolicach. A jeśli planujesz przyjechać z dziećmi, w samochodzie znajdziesz również odpowiednią ilość atestowanych fotelików dopasowanych do wieku pociech.

Wynajem auta z kierowcą

Nasza wypożyczalnia aut zlokalizowana w okolicach dworca PKP Wrocław Główny ma również propozycję dla osób, które nie posiadają prawa jazdy lub z różnych powodów nie chcą prowadzić pojazdu – wynajem samochodu z kierowcą. To opcja znacznie bardziej komfortowa i korzystniejsza cenowo niż korzystanie z wielu różnych taksówek czy popularnych rozwiązań przewozowych. Klienci doceniają nie tylko wygodę, jaką zapewnia, ale również prestiż, jaki się z nią wiąże. Usługa ta sprawdza się zarówno w przypadku podróży służbowych i związanych z nimi spotkań biznesowych, jak i przyjazdu na różnorodne uroczystości rodzinne.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów obok dworca PKP we Wrocławiu?

Korzyści płynące z wynajmu auta na Dworcu Głównym PKP Wrocław zależą od kontekstu. Inne atuty naszej usługi doceni przedsiębiorca, a inne biznesmen w podróży służbowej czy rodzice małego dziecka. Wybierz naszą ofertę, a zaoszczędzisz czas na wyszukiwanie najlepszych połączeń autobusowych lub tramwajowych. Szybko i bezpiecznie dojedziesz prosto do celu. Z wypożyczalni samochodów obok dworca PKP we Wrocławiu korzystają także te osoby, które muszą przemieścić się tam, gdzie nie kursują publiczne środki transportu. Zapraszamy!