Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

Wypożyczalnia aut Wrocław – dworzec PKP

Prowadzimy wypożyczalnię samochodów przy dworcu PKP we Wrocławiu, w celu ułatwienia podróżowania – zachęcamy Klientów do korzystania z naszej oferty, dzięki której będą mogli komfortowo dojechać do miejsca docelowego, bezproblemowo pojawić się w danym miejscu o konkretnej godzinie czy po prostu zorganizować sobie urlop, w trakcie którego zwiedzą najciekawsze zakątki Dolnego Śląska.

Wynajmij auta bezpośrednio przy dworcu PKP

Nawet jeśli planujesz przyjazd do Wrocławia i okolic, korzystając z połączenia kolejowego – nie musisz być skazany na poruszanie się komunikacją miejską. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, których grafik pobytu w naszym mieście jest napięty, a jednocześnie chcą być punktualni. Wypożyczalnia samochodów 24 Cars podstawi dla Ciebie wybrany pojazd pod Dworzec PKP we Wrocławiu, abyś mógł kontynuować swoją podróż w komfortowych warunkach na własnych zasadach.

Wypożyczalnia samochodów na dworcu we Wrocławiu to wygodne rozwiązanie dla osób, które kontynuują podróż. Nasze auta można bowiem zwrócić w dowolnym miejscu wybranym przez klienta, także w zupełnie innym miejscu (po wcześniejszym ustaleniu). To dobra opcja w sytuacji, gdy planujesz dostać się do miejscowości pod Wrocławiem, do której nie dojeżdżają pociągi. Nasi specjaliści dowiozą i odbiorą pojazd we wskazanym terminie.

Jeśli odwiedzisz nasz piękny Wrocław samolotem – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Prowadzimy również wypożyczalnię aut na lotnisku, dzięki której bezpośrednio z terminala przedostaniesz się w dowolnie wybrane miejsce!

Auta na wynajem przy dworcu

Oferujemy szeroki wybór aut na wynajem przy dworcu PKP, na które składają się nowoczesne i bezpieczne marki, które regularnie przechodzą wszystkie wymagane przeglądy. Dla wygody Klientów oferujemy samochody z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Na wyposażeniu wszystkich pojazdów są komfortowe fotele, sprawna klimatyzacja, elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek, poduszki powietrzne oraz system ABS.

Dodatkowo możesz zdecydować się na samochód z tempomatem, GPS czy systemem audio, który umili Ci poruszanie się po mieście i okolicach. A jeśli planujesz przyjechać z dziećmi, w samochodzie znajdziesz również odpowiednią liczbę atestowanych fotelików dopasowanych do wieku pociech.

Wynajem auta z kierowcą

Nasza wypożyczalnia aut zlokalizowana w okolicach dworca PKP Wrocław Główny ma również propozycję dla osób, które nie mają prawa jazdy lub z różnych powodów nie chcą prowadzić pojazdu – mowa o możliwości wynajmu samochodu z kierowcą. To opcja znacznie bardziej komfortowa i korzystniejsza cenowo niż korzystanie z taksówek czy popularnych rozwiązań przewozowych. Klienci doceniają nie tylko wygodę, jaką zapewnia, ale również prestiż, jaki się z nią wiąże. Usługa ta sprawdza się zarówno w przypadku podróży służbowych i związanych z nimi spotkań biznesowych, jak i przyjazdu na różnorodne uroczystości rodzinne.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów obok dworca PKP we Wrocławiu?

Korzyści płynące z wynajmu auta na Dworcu Głównym PKP Wrocław zależą od kontekstu. Inne atuty naszej usługi doceni przedsiębiorca, a inne biznesmen w podróży służbowej, czy rodzice małego dziecka. Wybierz naszą ofertę, a zaoszczędzisz czas na wyszukiwanie najlepszych połączeń autobusowych lub tramwajowych. Szybko i bezpiecznie dojedziesz prosto do celu. Z wypożyczalni samochodów obok dworca PKP we Wrocławiu korzystają także te osoby, które muszą przemieścić się tam, gdzie nie kursują publiczne środki transportu.

Inne powody, dla których warto skorzystać z wypożyczalni samochodów na dworcu we Wrocławiu, to:

  • możliwość wyboru odpowiedniego typu nadwozia do konkretnego zastosowania,
  • możliwość umówienia wynajmu samochodu na dworcu we Wrocławiu o dowolnej godzinie wskazanej przez klienta,
  • opcja wykupienia ubezpieczenia, które pokrywa ewentualne szkody spowodowane przez kierowcę w trakcie korzystania z pojazdu,
  • odbiór z dowolnej lokalizacji na terenie całej Polski,
  • dostęp do sprawnych, dokładnie sprawdzonych samochodów ze skrzynią manualną lub automatyczną, zgodnie z życzeniem klienta,
  • stały kontakt z naszą wypożyczalnią samochodów w razie jakichkolwiek pytań i problemów,
  • możliwość wynajmu samochodu w opcji krótko- i długoterminowej.

Nasze samochody to jedne z nowszych modeli dostępnych na rynku. Regularnie wymieniamy te pojazdy na kolejne egzemplarze, dzięki czemu nasi klienci zyskują dostęp do aut wyposażonych w innowacyjne technologie, z niskim przebiegiem. Po naszej stronie leży obowiązek ich serwisowania i przeprowadzania regularnych przeglądów, co jest rozwiązaniem wygodnym dla kierowcy.

Zapraszamy!


Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars