Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

Wypożyczalnia samochodów przy dworcu PKP we Wrocławiu

Prowadzimy wypożyczalnię samochodów przy dworcu PKP we Wrocławiu, w celu ułatwienia podróżowania – zachęcamy Klientów do korzystania z naszej oferty, dzięki której będą mogli komfortowo dojechać do miejsca docelowego, bezproblemowo pojawić się w danym miejscu o konkretnej godzinie, czy po prostu zorganizować sobie urlop, w trakcie którego zwiedzą najciekawsze zakątki Dolnego Śląska.

Wynajmij auta bezpośrednio przy dworcu PKP

Nawet jeśli planujesz przyjazd do Wrocławia i okolic korzystając z połączenia kolejowego – nie musisz być skazany na poruszanie się komunikacją miejską. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, których grafik pobytu w naszym mieście jest napięty, a jednocześnie chcą być punktualni. Wypożyczalnia samochodów 24 Cars podstawi dla Ciebie wybrany pojazd pod Dworzec PKP we Wrocławiu, abyś mógł kontynuować swoją podróż w komfortowych warunkach na własnych zasadach.

Jeśli odwiedzisz nasz piękny Wrocław samolotem – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Prowadzimy również wypożyczalnię aut na lotnisku, dzięki której bezpośrednio z terminala przedostaniesz się w dowolnie wybrane miejsce!

Auta na wynajem przy dworcu

Posiadamy szeroki wybór aut na wynajem przy dworcu PKP, na które składają się nowoczesne i bezpieczne marki, które regularnie przechodzą wszystkie wymagane przeglądy. Dla wygody Klientów oferujemy samochody z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Na wyposażeniu wszystkich pojazdów są komfortowe fotele, sprawna klimatyzacja, elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek, poduszki powietrzne oraz system ABS.

Dodatkowo możesz zdecydować się na samochód z tempomatem, GPS czy systemem audio, który umili Ci poruszanie się po mieście i okolicach. A jeśli planujesz przyjechać z dziećmi, w samochodzie znajdziesz również odpowiednią ilość atestowanych fotelików dopasowanych do wieku pociech.

Wynajem auta z kierowcą

Nasza wypożyczalnia aut zlokalizowana w okolicach dworca PKP Wrocław Główny ma również propozycję dla osób, które nie mają prawa jazdy lub z różnych powodów nie chcą prowadzić pojazdu – mowa o możliwości wynajmu samochodu z kierowcą. To opcja znacznie bardziej komfortowa i korzystniejsza cenowo niż korzystanie z taksówek czy popularnych rozwiązań przewozowych. Klienci doceniają nie tylko wygodę, jaką zapewnia, ale również prestiż, jaki się z nią wiąże. Usługa ta sprawdza się zarówno w przypadku podróży służbowych i związanych z nimi spotkań biznesowych, jak i przyjazdu na różnorodne uroczystości rodzinne.

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów obok dworca PKP we Wrocławiu?

Korzyści płynące z wynajmu auta na Dworcu Głównym PKP Wrocław zależą od kontekstu. Inne atuty naszej usługi doceni przedsiębiorca, a inne biznesmen w podróży służbowej, czy rodzice małego dziecka. Wybierz naszą ofertę, a zaoszczędzisz czas na wyszukiwanie najlepszych połączeń autobusowych lub tramwajowych. Szybko i bezpiecznie dojedziesz prosto do celu. Z wypożyczalni samochodów obok dworca PKP we Wrocławiu korzystają także te osoby, które muszą przemieścić się tam, gdzie nie kursują publiczne środki transportu. Zapraszamy!

Copyright © 2021 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars