Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski

Wypożyczalnia samochodów przy dworcu PKP

Nawet jeśli planujesz przyjazd do Wrocławia, korzystając z połączenia kolejowego, nie musisz być skazany na poruszanie się komunikacją miejską. Ma to szczególnie duże znaczenie, jeśli Twój grafik pobytu w naszym mieście jest napięty i chcesz wszędzie zdążyć. Wypożyczalnia samochodów 24 Cars podstawi dla Ciebie samochód pod Dworzec PKP, abyś mógł kontynuować swoją podróż w komfortowych warunkach na własnych zasadach.

Oferujemy nowoczesne i bezpieczne pojazdy, które regularnie przechodzą wszystkie wymagane przeglądy. Możesz wybierać spośród samochodów z manualną i automatyczną skrzynią biegów. Na wyposażeniu wszystkich aut znajdziesz komfortowe fotele, sprawną klimatyzację oraz elektryczne szyby. Dla wygody klientów wyposażyliśmy je także w centralny zamek, ABS oraz podnoszące poziom bezpieczeństwa poduszki powietrzne. Dodatkowo możesz zdecydować się na samochód ze wspomaganiem kierownicy, tempomatem, GPS czy systemem audio, który umili Ci podróż. A jeśli podróżujesz z dziećmi, to jako wyposażenie dodatkowe dostarczymy Ci niezbędną ilość atestowanych fotelików dopasowanych do wieku pociech.

Nasza wypożyczalnia aut zlokalizowana w okolicach dworca PKP Wrocław Główny ma również propozycję dla osób, które nie posiadają prawa jazdy lub z różnych powodów nie chcą prowadzić pojazdu – wynajem samochodu z kierowcą. To opcja znacznie bardziej komfortowa i korzystniejsza cenowo niż korzystanie z wielu taksówek. Klienci cenią sobie wygodę, jaką zapewnia i prestiż, jaki oferuje. Warto rozważyć ją zarówno w podróży służbowej, jak i w przypadku przyjazdu na różnorodne uroczystości rodzinne.