Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Czy samochód wypożyczony w jednym miejscu, można oddać w innym?

Czy samochód wypożyczony w jednym miejscu, można oddać w innym?

Wypożyczanie samochodów staje się coraz bardziej popularne, ponieważ jest niezwykle wygodne i bardzo przydatne w różnych życiowych sytuacjach. Niektórym osobom samochód nie jest potrzebny na co dzień, więc wypożyczają go tylko w wyjątkowych sytuacjach, inne korzystają z niego tylko na wyjazdach. W jeszcze innych sytuacjach bardzo przydatne jest wypożyczenie auta w jednym miejscu i oddanie go w innym. Czy jest to w ogóle możliwe?

Jeśli planujesz wypożyczyć samochód, koniecznie wcześniej zapoznaj się z regulaminem i warunkami umowy. Poszczególne wypożyczalnie mają bowiem możliwość samodzielnego ustalania zasad funkcjonowania. Nie ma odgórnych przepisów dotyczących miejsca wypożyczenia i oddania auta ani innych szczegółów dotyczących umowy.

Czytając umowę, sprawdź dokładnie dane osobowe i dane pojazdu, zakres ubezpieczenia. Jeśli w umowie nie ma informacji o miejscu zwrotu auta, informacja ta może być zawarta w regulaminie. Jeśli nie możesz jej znaleźć lub chcesz zapytać o szczegóły, zadzwoń do wypożyczalni aut i porozmawiaj z pracownikiem. Niektóre wypożyczalnie zgadzają się na zwrot auta nawet w innych miastach, czasami także są gotowe podstawić samochód w innym mieście niż główna siedziba wypożyczalni.

Czy można zamówić samochód na lotnisko?

Wiele wypożyczalni oferuje różne, ciekawe ułatwienia dla kierowców. Jeśli właśnie przybywasz do miasta, w którym chcesz wynająć samochód, wypożyczalnia może go podstawić bezpośrednio na dworzec PKP lub na lotnisko. Szczególnie jeśli odbywasz podróż służbową, takie rozwiązanie pozwoli ci zaoszczędzić wiele czasu i uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z korkami w mieście, nieznajomością tras komunikacji miejskiej, kupowaniem biletów.

Na stronach wielu wypożyczalni znajdują się wygodne wyszukiwarki. Po wpisaniu kilku podstawowych danych wyświetli ci się lista dostępnych samochodów wraz z danymi technicznymi. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie zastanowić się nad rezerwacją i cały proces wygodnie przeprowadzić przez Internet.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars