Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Pierwsza wizyta w wypożyczalni samochodów. Co warto wiedzieć?

Pierwsza wizyta w wypożyczalni samochodów. Co warto wiedzieć?

Poruszanie się autem jest bardzo wygodne, zwłaszcza gdy trzeba przemieszczać się na większe dystanse lub docierać do miejsc odległych od siebie w krótkim czasie. Dla osób, które nie mają możliwości, żeby skorzystać z własnego pojazdu znakomitą alternatywą będzie tani wynajem samochodów. We Wrocławiu usługi tego rodzaju świadczy firma 24 Cars. Przekonajmy się, co należy wiedzieć, zanim przyjdzie się do wypożyczalni.

Jakie auto można wypożyczyć?

Wypożyczalnie udostępniają klientom pojazdy z różnych segmentów, choć w niektórych przypadkach trzeba liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Ogólne dostępne są zwykle auta popularne – najmniejsze samochody miejskie i popularne kompakty. W przypadku wozów o znacznej wartości np. z segmentu premium SUV-ów czy aut sportowych młodsi klienci mogą spotkać się z odmową.

Co jest potrzebne do skorzystania z usług wypożyczalni?

Do wypożyczenia samochodu konieczne będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz wykazanie się posiadaniem prawa jazdy. Konieczne okaże się również pozostawienie adekwatnego do wartości pojazdu zabezpieczenia – na ogół jest to blokada środków na karcie debetowej lub kredytowej. W niektórych wypożyczalniach istnieją też limity wieku potencjalnych klientów.

Co jest istotne przy podpisywaniu umowy i używaniu wozu?

Przed podpisaniem umowy warto dobrze zapoznać się z jej postanowieniami i sprawdzić zapisy regulaminu. Wypożyczający musi pamiętać, że jest odpowiedzialny za uszkodzenia pojazdu, a także za jego wyposażenie. Zdawany po najmie wóz musi być zatankowany oraz umyty, a za wszelkie odstępstwa od wymogów trzeba będzie sporo dopłacić. Bardzo istotne jest też to, że wóz zwykle może prowadzić tylko osoba wskazana w umowie. Dobrze też zapytać o opłatę za zniesienie udziału własnego w ewentualnych szkodach.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars