Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Podział wypożyczalni samochodów ze względu na zasięg działalności

Podział wypożyczalni samochodów ze względu na zasięg działalności

Rynek wypożyczalni samochodów jest bardzo zróżnicowany i funkcjonują na nim firmy o różnym profilu, jeżeli chodzi o rodzaj udostępnianych pojazdów oraz zasięg działania. Wiąże się to zarówno z proponowanymi warunkami, jak i dostępnością konkretnych wozów czy lokalizacją poszczególnych punktów. Największą elastycznością i zrozumieniem dla potrzeb klientów wykazują się zwykle podmioty wyspecjalizowanie w obsłudze rynku lokalnego, obejmującego okolice jednego z dużych miast. Znakomitym przykładem takiego biznesu jest oferująca tani wynajem aut we Wrocławiu wypożyczalnia 24 Cars. Przekonajmy się, z jakimi rodzajami wypożyczalni możemy mieć do czynienia i sprawdźmy ich zalety.

Jakie są rodzaje wypożyczalni samochodów?

Najbardziej znanymi podmiotami działającymi w branży krótko-, średnioterminowego wynajmu pojazdu są sieci o zasięgu ogólnoświatowym. Podmioty tego rodzaju z reguły otwierają swoje punkty na lotniskach w większych aglomeracjach. Zaletą jest tu ten sam operator w różnych miastach, jednak koszty wynajmu są zwykle wysokie. Sporo firm funkcjonuje też w skali ogólnokrajowej, prowadząc oddziały w większych miastach. Ich propozycje są bardziej zróżnicowane i tańsze, a plusem jest możliwość wynajmowania wozu w jednym oddziale i zwracania go w innym. Podejście najbardziej wychodzące naprzeciw potrzeb klientów mają firmy lokalne. Oferują zwykle podstawienie auta w wybrane miejsce i jego odbiór ze wskazanej lokalizacji, mają rozbudowany system rabatów i prowadzą bardzo korzystną politykę cenową.

Z jakiej wypożyczalni warto skorzystać?

Rodzaj wypożyczalni, do której warto udać się po auto, zależy do naszych planów i potrzeb. Gdy pojazd jest potrzebny do używania przez określony czas lub wypożyczany na wyjazd, zwykle najlepiej wygląda oferta firmy lokalnej.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars