Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Jakie auto wynająć na długi weekend, na wycieczkę za miasto?

Jakie auto wynająć na długi weekend, na wycieczkę za miasto?

Wynajem auta na wycieczkę to z pewnością lepsza opcja niż poleganie na komunikacji publicznej, szczególnie jeśli wybierasz się w nieznane regiony z małymi dziećmi. Nawet jeśli jesteś posiadaczem auta, na wypad za miasto możesz wypożyczyć samochód, który będzie lepiej przystosowany do takiego wyjazdu. Czym się kierować przy wyborze auta?

Jeśli wybierasz się w rejony odległe od miasta, o nierównym terenie, zdecyduj się koniecznie na samochód terenowy lub półterenowy. Będzie lepiej radził sobie z piaszczystymi drogami i skomplikowanymi manewrami. W takich miejscach lepiej też sprawdzi się ręczna skrzynia biegów. Automat jest wygodny do jazdy po mieście, jednak w trudnym terenie gorzej sobie radzi niż skrzynia tradycyjna.

Wielkość samochodu i dodatkowe funkcje powinny być uzależnione od liczby pasażerów oraz ich wieku. Jeśli będą podróżować z tobą dzieci, pamiętaj o fotelikach. Możesz je pożyczyć jako wyposażenie dodatkowe samochodu. Zadbaj również o właściwą klimatyzację i amortyzację. Szczególnie dla maleńkich dzieci długie podróże bywają nużące. Ważnym aspektem podróżowania do nieznanych miejsc jest nawigacja GPS. Sprawi ona, że nie tylko szybciej trafisz do celu, ale także pomoże ci w razie nieoczekiwanych sytuacji, kiedy będziesz potrzebować nagle dostać się do placówki zdrowia, apteki czy sklepu.

Najlepsze modele na wycieczkę

W wyborze najlepszego modelu do twoich potrzeb pomogą ci specjaliści z wypożyczalni samochodów. Nie tylko znają oni parametry samochodów, ale również opinie klientów. Dużą popularnością wśród osób szukających auta na wypad za miasto cieszy się kultowy Ford Mustang. Jest to model sportowy, wyposażony m.in. w centralny zamek, wspomaganie kierownicy, tempomat i ABS. Wypożyczenie go gwarantuje przyjemną, płynną jazdę. Dla osób, które wybierają się większą grupą, polecany jest niezwykle komfortowy Opel Vivaro, mieszczący maksymalnie 9 pasażerów. Auto wyposażone jest m.in. w tempomat, wspomaganie kierownicy i ABS. Doskonale nadaje się na wypad rodzinny.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars