Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław

  VW Golf

  Class: Kompakt
  Fuel: Petrol
  Gearbox: Manual
  Max passengers: 5
  Doors: 5
  Minimal driver age: 21
  Price from: 90 PLN / day
  Deposit: 1,000 PLN
  Mileage: 300 km
  Additional information
  • Power Steering
  • Air Bags
  • A/C
  • Cruise Control
  • Electric Windows
  • Central Locking
  • ABS
   

  Month - VW Golf
  Month - VW Golf

  Volkswagen Golf

  Nowa wersja kultowego wręcz, niemieckiego modelu to gwarancja dużo większego komfortu oraz bezpieczeństwa, które świetnie sprawdzą się podczas przemierzanych tras. Ergonomiczny kształt oraz liczne udogodnienia czynią auto idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności podróżowania w kilka osób. Kompaktowość to także ogromna zaleta tego auta, które sprawdzi się świetnie nie tylko podczas przemieszczania się po mieście, ale także podczas dalszych podróży. Dużym udogodnieniem jest wtedy tempomat, który automatycznie reguluje prędkość, utrzymując ją na stałym poziomie.

  Komfort jazdy i doskonałe wyposażenie

  Chcąc wypożyczyć auto, warto zwrócić uwagę na komponenty wpływające na komfort jazdy. W zależności w jakim celu pragniemy użytkować samochód, mogą mieć one duże znaczenie, dlatego ważne jest, aby wybrać pojazd odpowiadający naszym potrzebom. Volkswagen Golf jest autem niesamowicie uniwersalnym, które posiada wszystkie wymagane udogodnienia, takie jak nowoczesny, łatwy w obsłudze komputer pokładowy, klimatyzację oraz wspomaganie kierownicy. Wygodne fotele zapewniają dużo większy komfort niż te, które znajdowały się w poprzednich wersjach Volkswagena Golfa.

  Świetne rozwiązanie na dłuższe trasy

  Układ jezdny samochodu pozwala na duże poczucie bezpieczeństwa, ponieważ świetnie sprawdza się nie tylko na gładkiej, ale także na nierównej powierzchni. Odpowiednie zestrojenie amortyzatorów oraz specjalnych sprężyn pozwala odczuć dużą elastyczność Volkswagena Golfa. Auto posiada także tempomat, który doskonale zda egzamin podczas dalszych wyjazdów. Dzięki niemu pojazd utrzymuje stałą prędkość, co pozwala kierowcy na większą wygodę jazdy i brak konieczności częstej zmiany biegów.

  Uniwersalne auto na różne okazje

  Zastosowanie praktycznych rozwiązań, kompaktowość oraz pakowność auta pozwalają na jego wykorzystanie w wielu sytuacjach. Volkswagen Golf będzie zatem świetnym pomysłem zarówno w przypadku rodzinnego wyjazdu za miasto, jak i samodzielnej podróży służbowej. Liczne udogodnienia gwarantują wysoki komfort jazdy.