Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Ile kosztuje wypożyczenie auta? Ceny wynajmu i dodatków

Ile kosztuje wypożyczenie auta? Ceny wynajmu i dodatków

Wprawdzie duża część Polaków ma własne auta, ale mimo to w wielu przypadkach bardzo przydatne okazuje się skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie na przykład wtedy, gdy do innego miasta lecimy samolotem czy jedziemy pociągiem, ale na miejscu potrzebujemy szybkiego środka transportu, którym bez problemu dojedziemy we wszystkie pobliskie miejsca. Jest to również nieoceniona pomoc zawsze wtedy, gdy nasze auto się zepsuje czy po prostu go nie posiadamy, bo tylko co jakiś czas potrzebujemy się nim przemieszczać. Warto więc wiedzieć, ile za takie wypożyczenie zapłacimy w zależności od tego, jak długo ma trwać i jakie są możliwe dodatki.

Ceny wypożyczania samochodu

Na finalną cenę wypożyczenia samochodu wpływ mają różnorodne czynniki, wśród których możemy wyróżnić kilka najczęstszych, czyli pojawiających się właściwie w każdej wypożyczalni:

  • rodzaj auta, czyli jego marka i wielkość, to znaczy na przykład liczba miejsc w środku czy pojemność silnika; zwykle najdroższe będą auta z klasy luksusowej oraz sportowe;

  • długość wypożyczenia, ponieważ jeśli wypożyczamy auto na dłuższy czas, to cena jednego dnia automatycznie się obniża; najdroższy będzie wynajem krótkoterminowy, czyli zwykle od 1 do 3 dni;

  • termin wypożyczenia, gdyż w wypożyczalni pewne miesiące czy okresy mogą wiązać się z wyższymi cenami;

  • dodatkowe czynniki, takie jak na przykład wypożyczenie lub oddawanie auta poza godzinami pracy biura albo w niestandardowym miejscu, wyjazd samochodem poza Polskę czy inne czynniki związane z indywidualną wypożyczalnią.

Ceny wypożyczenia samochodu mogą zapewne różnić się w zależności od miasta, ale szacunkowo najmniejsze auto kompaktowe możemy często wypożyczyć na jeden dzień w cenie około 100 złotych. W przypadku większych aut (np. sedanów i suwów) koszt ten będzie w granicach 120 – 180 złotych. Jeśli potrzebujemy dodatków takich jak GPS czy fotelik dla dziecka, to będzie to wiązało się z dopłatą około 10 złotych za daną rzecz.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars