Menu
×
tel.+48 889 444 442
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
polski
  • angielski
Jakie samochody można znaleźć w wypożyczalni aut?

Jakie samochody można znaleźć w wypożyczalni aut?

Podróż służbowa, rodzinne wakacje, czy wyjazd w większej grupie – w dobrej wypożyczalni samochodów, znajdziemy pojazd odpowiedni do każdej potrzeby. Co ważne, flota jest na tyle urozmaicona, że nie trzeba rezygnować z przyzwyczajeń i upodobań. W wypożyczalni aut łatwo można wybrać samochód, którego prowadzenie będzie czystym komfortem.

Wypożyczalnia samochodów to nie tylko „standardowe osobówki”

Każdy, kto dłużej kieruje konkretnym typem samochodu, z czasem się do niego po prostu przyzwyczaja. Silnik benzynowy lub Diesel, manualna skrzynia biegów albo „automat”, czy rodzaj nadwozia – to tylko niektóre cechy mogące mieć wpływ na sposób podróżowania autem. Osoby, które mają jasno sprecyzowane upodobania, nie muszą rezygnować ze swoich preferencji. W naszej wypożyczalni dostępne są samochody różnych marek, o odmiennych cechach, stąd dopasowanie go do przyzwyczajeń nie jest problemem. Kierowcy poszukujący pojazdu na wyjątkowe okazje, spełniającego dodatkowe kryteria, także nie będą zawiedzeni. Sportowe auta, SUV-y, czy też samochody umożliwiające przewóz nawet dziewięciu osób także są dostępne w portfolio profesjonalnej wypożyczalni aut. Mając do dyspozycji taki wybór, na spotkanie służbowe, uroczystość rodzinną lub grupową wycieczkę można wybrać się w naprawdę dobrym stylu.

Wszystkie samochody z naszej oferty wyposażone w poduszki powietrzne, system ABS, jak również klimatyzację, elektryczne szyby czy centralny zamek. Elementy te poprawiają bezpieczeństwo i podnoszą wygodę podróżowania.

Samochód dostępny w dowolnym miejscu

To, że wypożyczalnie są czynne całą dobę, nawet w dni świąteczne, nikogo nie powinno dziwić. Dla wielu pozytywnym zaskoczeniem będzie jednak możliwość skorzystania z oferty wypożyczalni nie tylko na dworcu, czy lotnisku. Wystarczy wcześniej skontaktować się z przedstawicielami firmy celem ustalenia szczegółów, a samochód będzie dostępny w wybranej lokalizacji. Przy obecnym tempie życia, taka możliwość to dodatkowa oszczędność czasu i znaczne udogodnienie w wyjątkowych sytuacjach.

No Tag have Found!
Powrót do strony głównej

Wypożyczalnia samochodów 24cars
ul.Komandorska 18, 53-343 Wrocław
tel.+48 889 444 442

Copyright © 2023 24 Cars – wypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław / Prestige Cars